Dlouhá pauza...

19.12.2016

Po opravdu dlouhé době jsem zpátky. Škola, autoškola a práce u rodičů to je náplň mého života posledních pár týdnů. Už aby byly ty zimní prázdniny, protože tohle je děs. Nis nestíhám a všechno zapomínám. Nedávno jsem měl narozeniny - 18. Oslavu budu mít jen s přáteli 23.12. těsně před Vánocemi. Založil jsem studentský konto a brzy si hodlám zažádat o české občanství. 

Děda těžce onemocněl :/ a tak musel táta na rychlo odletět do Vietnamu a tak jsem na všechno zbyl já s mamkou...no naštěstí nám přijel pomoc strejda, za což jsem rád a vsadím se o cokoliv, že i mamka, protože každá pomoc je dobrá pomoc, ne?! Díky bohu, že se dědův stav se zlepšil po tátovu návratu do Vietnamu :). Dědu mám rád jen mě mrzí, že jsem nikdy neměl příležitost ho poznat. Táta mi o něm nikdy moc neříkal, ale jsem si jistý, že ho můj táta má velmi rád stejně tak děda nás všechny.

Když už jsme mluvíme o rodině, moje sestřenice a bratranec už našli své partnery na celý život. Dvě svatby za sebou no není to super? Jen já musím být mimo dění rrodiny ve Vietnamu -.-, co se dá dělat, ale přeju oběma jen to nejlepší do života. Život plný štěstí a radosti bok po boku a hlavně lásky, která bude růst každým dnem co budou spolu až do konce života.

Minulou jízdu v autoškole jsem zvoral jako nikdy jindy předtím prostě totální katastrofa. No upřímně doufám, že to nějak dám. Držte palce!