Časy se mění a zároveň krátí

17.07.2017

Je tu už nějaká doba co sem píšu, ale na konec jsem si přeci našel chvíli večer. Stalo se toho hodně a vůbec nevím kde bych začal...

Tak začnu tím nejdůležitějším

Našel jsem si holku... ne přesněji princeznu, protože jinak se ona nedá lépe popsat. Poznali jsme se v Paříži a hrozně jsme si sedli a než se všechno odehrálo tak jsme spolu i když neoficiálně a "skoro nikdo" o tom neví. Nebyla to láska na první pohled, poněvadž jsem se na začátku choval jako naprostý trotl (jak jinak), ale ona přesto mě svým způsobem hledala a doufala, že jí oslovím. V Paříži to s ní bylo nádherný, cítil jsem, že můžu zahodit všechny starosti přes palubu lodě do Seiny a jen se s ní držet za ruce a hledět jí do tváře, sledovat její oči, úsměv a nebo její roztomilý nosánek. Nechtěl jsem aby to skončilo. Nikdy.

Získal jsem čerstvě české občanství a zároveň jsem si změnil příjmení z Nguyen na Trieu. I když se už nejmenuju Tiep Anh, ale Milan, tak blog nechám při starém a nebudu nic měnit. Jinak celým jménem jsem Milan Trieu. Někteří Trieu čtou jako chil (čio) chipsy. Jeden z hlavních důvodů proč jsem si nechal změnit jméno je, protože mi umřel děda, který si přál abych nesl jeho příjmení. A kolik Vietnamců má příjmení Nguyen? Dost. Ale takových Trieů moc nepotkáte ;).

Předtím jsem byl v Římě, kde jsem neštastnou náhodou utopil mobil. Haha Milane ty debile. Mamu jsem přemlouval dva dny než mi půjčila 9000 tisíc na nový iPhone 6. Nový až tak nebyl, jedná se o refurbished iphone, což znamená, že už byl jednou zničen, opraven a prodán s výraznou slevou. A pár oděrek, který už na něm byli mi nedělají problém, protože ho stejně nosím v obalu. A co se stalo s mým starým iphonem 5? Mám ho doma a vystavím si ho. První iPhone si chci nechat a vystavit, i přesto že už nefunguje. Bude mi připomínat, že za blbost se platí ;).